Сари: Нивото на съдиите не съответства на нивото на Висшата лига

Мениджърът на Челси Маурицио Сари коментира поражението на своя отбор с 2:0 в мача с Ливърпул от 34-я кръг на Висшата лига на Англия.

"Мисля, че играхме добре през първото полувреме. Ние добре се защитавахме и по никакъв начин не отстъпвахме на противника. Вярвам, че сме на прав път и напредваме. Само преди три месеца нямаше да можем да се върнем към играта в такъв мач.

Не ни провървя след втория гол, но отговорихме много добре, създавайки три положения  за три минути.

Що се отнася до първия гол, смятам, че имаше фаул срещу  Емерсън. Висшата лига  е най-силният турнир в света, но това не важи за съдиите. Считам, че нивото на съдиите не съответства на силата на шампионата. Може би съдията беше прав, но от пейката ми се стори, че има фаул. Впрочем, без съмнение Ливърпул заслужаваше да спечели", заяви Сари.