Лукас с хетрик срещу Хъдърсфийлд (видео)

Тотнъм продължи добрата си форма на новия стадион "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" когато днес прие Хъдърсфийлд Таун в срещата от тридесет и четвъртия кръг на английската Висша лига. Днес и с отслабена постройка тимът победи с 4:0 своя съперник, а Лукас Моура вкара 3 от попаденията.

В 24-ата минута Виктор Уаняма вкара първия си гол за сезона когато се включи в наказателното поле и завърши подаването на Дейвис, което Йоренте не успя да овладее за 1:0.

В 27-ата минута Лукас вкара красив гол когато стреля под ъгъл в наказателното поле за 2:0. До почивката и малко след това Йоренте пропусна две големи възможности да реализира.

В 81-ата минута Ериксен нацели гредата, преди в 87-ата Лукас да намери втория си гол именно след подаване на Ериксен за 3:0. В 93-ата минута резервата Сон изведе Лукас за нов удар със сила и крайното 4:0.