Ман Сити без проблеми с Кардиф (видео)

Манчестър Сити отново излезе на връха  на точка пред Ливърпул в класирането на Висшата лига след като днес в срещата си от тридесет и втория кръг тимът прие Кардиф и победи с 2:0. В отсъствието на талисманите Агуеро и Стърлинг точни бяха Де Брюйне и Сане.

Още в 6-ата минута Лапорте изведе Де Брюйне в наказателното поле, и от много труден ъгъл белгиецът успя да реализира за 1:0. В 19-ата минута Зинченко получи травма за домакините и Уокър се появи на негово място.

Точно преди почивката за 2:0 се разписа Сане, който от границата на наказателното поле завърши свалена с гърди топка от Жезус.

След почивката вратарят на гостите Етеридж показа изключителни спасявания, Сити нацели и гредата, и някак резултатът не се промени до края на срещата.