Уулвс отново удари Манчестър Юнайтед (видео)

Уулвърхемптън Уондърърс прие Манчестър Юнайтед в срещата от поредния тридесет и втори кръг на английската Висша лига. След като по-рано през сезона "вълците" изхвърлиха Юнайтед от ФА Къп, днес те отново победиха своя съперник, макар и с човек повече на терена - с 2:1 след пълен обрат.

Юнайтед откри резултата рано в 13-ата минута когато Скот МакТоминей намери място да стреля от позиция извън наказателното поле, като той прати топката ниско и далеч от вратаря за 1:0.

След това обаче домакините овладяха инициативата и в 25-ата минута Фред загуби топката на опасна позиция и Хименес намери Жота за добър удар с десния крак през Де Хеа и 1:1.

След почивката Ашли Йънг бе изгонен в 57-ата минута след втори жълт картон за опасно влизане. Юнайтед опита да атакува след ситуацията, но така остана открит в защита и в 77-ата минута се стигна до 2:1 когато Дендонкер създаде хаос в полето на Юнайтед и Крис Смолинг си вкара автогол.