Юнайтед с труден успех над Уотфорд (видео)

Манчестър Юнайтед прие Уотфорд в срещата от поредния тридесет и втори кръг на английската Висша лига. Днес домакините отстъпваха по доста показатели в играта на терена, но не и по-голове, където малкото си атаки завършиха клинично за крайното 2:1.

В 28-ата минута при една от контрите си Юнайтед откри, когато Люк Шоу взе топката близо до наказателното поле на домакините, напредна до центъра и с извеждащо подаване намери Рашфорд по перфектен начин сам срещу Фостър за 1:0. До почивката Марсиал имаше възможност да вкара нов гол.

След почивката Уотфорд владееше топката над 70% от времето. Въпреки това отново Юнайтед стигна до гол в 72-ата минута чрез Марсиал за 2:0.

В 90-ата минута гостите стигнаха до заслужен гол когато резервата Съксес намери Дукуре, който избегна двама бранители и матира Де Хеа за крайното 2:1.