Рюдигер: Неприемливо е как играхме през второто полувреме

Защитникът на Челси Антонио Рюдигер сподели емоциите си от мача с Евертън от 31-ия кръг на Висшата лига на Англия. Двубоят се проведе на "Гудисън Парк" и завърши при резултат 2:0 за домакините.

"Начинът, по който излязохме на терена  след почивката е неприемлив. Загубихме мача за 10 минути. Имахме добра първа половина, можехме да отбележим един или два гола, но не успяхме. Начинът, по който влязохме във  второто полувреме е неприемлив. Бяхме пасивни и ако сте пасивни срещу всеки отбор в тази лига, това е опасно - същото се получи и в  мача с Улвърхемптън, ние отстъпихме в този сегмент от играта.

Предстоят  ни осем мача, но не може през цялото време да говорим  "следващата седмица, следващата седмица, следващата седмица“. Наистина трябва да направим повече, определено, защото не можем да си позволим да губим тези мачове", заяви Рюдигер.