Сити обърна Суонзи от два пасив и продължава

Суонзи Сити прие Манчестър Сити в четвърт-финалната фаза на ФА Къп. Днес домакините започнаха много силно и бързо поведоха с 2 гола, но във втората част "гражданите" се върнаха и обърнаха мача до победа с 3:2.

В 20-ата минута днес Делф стана причината домакините да получат дузпа, която Граймс реализира за 1:0 с перфектно изпълнение. В 29-ата минута Дайър намери Селина в наказателното поле за красив завършек за 2:0 през Едерсон.

Така след почивката Пеп Гуардиола замени Делф, Сане и Марес със Зинченко, Стърлинг и Агуеро и всички попадения паднаха след появата им в игра. Първо в 69-ата минута Агуеро асистира за гола на Бернардо Силва с външен фалц и 2:1.

Последва дузпа в 78-ата минута, която Стърлинг спечели, а Агуеро реализира с удар в гредата и мрежата за 2:2. В 89-ата минута Бернардо центрира на главата на Агуеро за драматичното 3:2.