Азар спечели точка на Челси срещу Уулвс (видео)

Уулвърхемптън Уондърърс продължава прекрасната си кампания и след тридесетия кръг на английската Висша лига, в който тимът гостуваше на "Стамфорд Бридж" и Челси. Днес гостите изиграха много добър двубой от тактическа гледна точка и до 90-ата минута тимът водеше, преди да допусне гол от Еден Азар за крайното 1:1.

До почивката Уулвс стоеше дълбоко и позволи на противника само 1 удар към вратата чрез Игуаин от труден ъгъл.

В 56-ата минута талисманът Хименес направи страхотна атака с Жота, в края на която той успя да стреля, топката да се отклони от бранител и да влезе в мрежата на Кепа за 1:0.

До края Челси опита всичко за да достигне до гол, и това стана в 91-ата минута чрез Еден Азар, който от позиция извън полето стреля силно и прецизно далеч от вратаря за 1:1.