Саутхемптън обърна Тотнъм (видео)

Тотнъм понесе нов удар в преследването на топ 2 позициите в класирането във Висшата лига, след като днес в срещата от поредния тридесети кръг шпорите бяха на гости на "Сейнт Мерис Стейдиъм" и Саутхемптън. Хари Кейн донесе аванс за гостите в мача, но Тотнъм допусна пълен обрат до 2:1 и загуби, въпреки че владееше инициативата в срещата.

В 21-ата минута Кейн нацели гредата в добра ситуация. Само 2 минути след това Ериксен нацели горната греда от статично положение. В 26-ата обаче Кейн реализира след подаване на Али за 1:0, като стреля от малък ъгъл.

След почивката домакините върнаха гол за 1:1 чрез Валери в 76-ата минута. В 81-ата минута се достигна до пряк-свободен удар на добра позиция за Уорд-Прауз, и той изпълни по типичния за него перфектен начин за 2:1.