И с много липсващи Юнайтед успя на гости на Палас (видео)

Манчестър Юнайтед ще се придържа на точка от Арсенал и четвъртото място в класирането на Висшата лига след победа с 3:1 на гости на Кристъл Палас.

В 33-ата минута днес резултатът бе открит от Ромелу Лукаку след изключителен пробив на Люк Шоу от ляво през няколко човека и подаване за белгиеца на границата на наказателното поле. Лукаку овладя и стреля фалцово в далечния ъгъл на вратата за 1:0.

След почивката в 52-ата минута отново Лукаку оформи 2:0 при корнер и отклонена към него топка от Линдельоф, която белгиецът завърши акробатично.

В 66-ата минута Палас върна гол когато Шлуп центрира на втора греда и Уорд стреля с глава за 2:1. В 83-ата минута обаче Йънг върна аванса на гостите с добър удар след извеждане от Погба.