Каскада от контузии и равен между Юнайтед и Ливърпул

Манчестър Юнайтед прие Ливърпул в срещата от поредния двадесет и седми кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" не станахме свидетели на типичната енергична и вълнуваща среща между тези отбори, като вместо това за двата тима се контузиха редица играчи и срещата завърши при 0:0.

Още през първата част Оле Гунар Солскяер трябваше да извърши всичките си смени в мача, след като първо в 21-ата минута Андер Ерера напусна с разтежение и Андреас Перейра се появи в игра. Джеси Лингард се появи в 25-ата минута за Хуан Мата, като самият англичанин се контузи след по-малко от 20 минути и напусна за Алексис Санчес.

От страна на Ливърпул Роберто Фирмино получи травма в 31-ата минута и бе сменен от Стъридж.

През втората част двата тима играеха предпазливо и не търсеха активно гола. Най-близо до това да реши срещата бе Манчестър Юнайтед с няколко силни положения, но Алисон не допусна гол във вратата си.