Ливърпул отново на върха след класика у дома

Ливърпул посрещна Борнемут в срещата от поредния двадесет и седми кръг от английската Висша лига. Днес на "Анфийлд" домакините играха уверено и спечелиха с 3:0 след голове от Мане, Салах и Вайналдум, а резултатът можеше и да е далеч по-убедителен.

В 24-ата минута Мане откри резултата след центриране на Милнър в наказателното поле и удар с глава. В 34-ата минута пък Робертсън по изключителен начин намери Вайналдум в наказателното поле, той овладя и копна топката красиво над вратаря за 2:0.

В началото на второто полувреме Фирмино и Салах взаимодействаха добре в наказателното поле за удар ниско в далечния ъгъл на египтянина за 3:0. До края Ливърпул доминираше тотално, но резултатът остана без промяна.