Сити прескочи Ливърпул с победа (видео)

Евертън прие Манчестър Сити в срещата от двадесет и шестия кръг на английската Висша лига. Днес на "Гудисън Парк" гостите успяха да победят с 2:0 и така отново да се покачат на първото място в класирането, с мач повече от втория Ливърпул.

В 20-ата минута днес Гюндоган нацели гредата на Пикфорд. Резултатът обаче бе открит в добавеното време на първата част, когато Давид Силва центрира перфектно на главата на Лапорте, който с добър удар реализира за 1:0.

Във втората част Марко Силва представи Сигурдсон и Ришарлисон в игра за домакините, но те не помогнаха за промяна на резултата. Напротив, дълбоко в добавеното време и на втората част гостите стигнаха до нов гол когато резервата Жезус вкара с глава след първоначално спасяване на Пикфорд за крайното 2:0.