Лестър се върна до равен с Ливърпул (видео)

Ливърпул не успя да се възползва максимално от грешката на Манчестър Сити във вчерашния ден от двадесет и четвъртия кръг на Висшата лига, като днес посрещна Лестър Сити за 1:1. Домакините поведоха чрез Мане, но допуснаха изравняване преди почивката от Магуайър.

Още в 2-ата минута Мане комбинира с Фирмино и Робертсън преди да намери място за удар в далечния долен ъгъл за 1:0. Това бе най-бързият гол за Ливърпул от април 2016-та година, когато Даниел Стъридж вкара за 1 минута и 7 секунди.

В добавеното време Бен Чилуел успя да намери Хари Магуайър в наказателното поле за 1:1.

Във второто полувреме и двата тима имаха своите възможности, но резултатът не се промени и Ливърпул застава на 5 точки пред Ман Сити в таблицата.