Борнемут унижи Челси с четири (видео)

Борнемут прие Челси в срещата от поредния двадесет и четвърти кръг на английската Висша лига. Днес на "Виталити Стейдиъм" домакините се разправиха с противника с 4:0 след голове от Брукс и Кинг на два пъти.

Челси започна силно и в 7-ата минута Ковачич нацели гредата на противника. До 30-ата минута Челси на няколко пъти опита и създаде добри положения, но така и не вкара. До края на полувремето домакините също имаха възможности чрез Брукс и Станислас.

В 47-ата минута Брукс създаде гол за Кинг когато по брилянтен начин от трудна позиция пусна топката към дузпата и нападателят завърши за 1:0.

Самият Брукс вкара в 63-ата минута след слаба игра на Луис и добро подаване на Кинг за 2:0. Отново Джошуа Кинг вкара за 3:0 когато Станислас напредна в наказателното поле и потърси колегата си на чиста позиция.

В 92-ата минута за домакините в игра се появи талисманът Чарли Даниелс и 3 минути след това защитникът се разписа за крайното 4:0, слагайки края на унижението на гостите.