Нюкасъл обърна Манчестър Сити (видео)

Нюкасъл Юнайтед посрещна Манчестър Сити в срещата от поредния двадесет и четвърти кръг на английската Висша лига. Днес на "Сейнт Джеймсис Парк" домакините изоставаха в резултата още от първата минута, но успяха да се върнат до крайното 2:1 чрез Рондон и Ричи от дузпа.

Още с първата атака днес Ман Сити излезе напред когато Силва асистира без да иска на Агуеро за 1:0. Това бе 15-ят гол в 13 мача за аржентинеца срещу Нюкасъл. До почивката Агуеро, Де Брюйне и Силва пропуснаха възможности за още голове, и това струва много във второто полувреме.

В 66-ата минута Саломон Рондон изравни за домакините когато застана по-добре от Стоунс и в една от малкото си възможности в мача матира Едерсон от воле за 1:1.

В 78-ата минута домакините получиха и дузпа когато Фернандиньо загуби лошо топката от Лонгстаф и го фаулира в наказателното поле, а Мат Ричи не сбърка от бялата точка за 2:1.