Оле с историческа победа в страхотен мач с Тотнъм (видео)

Оле Гунар Солскяер стана първият мениджър в историята на Манчестър Юнайтед, постигнал 6 победи с първите 6 двубоя начело, след като в последния свой мач той изравни рекорда от 5 на сър Мат Бъсби. Днес в двадесет и втория кръг на английската Висша лига Юнайтед победи на гости на Тотнъм с минималното 1:0, което не описва по никакъв начин зрелището на "Уембли".

Шоуто днес продуцираха вратарите на двата отбора. В първата част Тотнъм не успя да стигне до точен удар във вратата на своя гост, и в последната минута на добавеното време Пол Погба намери Рашфорд с дълго подаване и англичанинът вкара за 1:0.

Във второто полувреме Давид Де Хеа 11 пъти лиши Тотнъм от голове при добри положения с изключителни спасявания, а Лорис отговори с прекрасни изяви срещу Погба и Марсиал.