Уулвс нанесе втора поредна загуба на Ливърпул (видео)

Уулвърхемптън Уондърърс прие Ливърпул в срещата от третия кръг на ФА Къп. Днес на "Молиню Стейдиъм" домакините успяха да нанесат загуба с 2:1 на съперника, който до последния кръг във Висшата лига и срещата с Манчестър Сити не бе побеждаван този сезон. Сега мърсисайдци напуснат най-старото състезание.

В 38-ата минута днес Уулвс излезе напред след гол на Раул Хименес, намерен от Жота за спокоен завършек през Миноле за 1:0.

В 51-ата минута на второто полувреме Дивок Ориги изравни с удар през краката на Дендонкер и далеч от вратаря Руди - 1:1. 3 минути след това срещата реши Рубен Невес с изключително изпълнение от далечна дистанция, което не остави никакви шансове на вратаря за 2:1.

До края Ливърпул се доближи до гола и нацели греда, но резултатът не се промени.