Арсенал вкара четири на Фулъм (видео)

Арсенал прие Фулъм в срещата от поредния двадесет и първи кръг на английската Висша лига. Днес на "Емирейтс Стейдиъм" домакините спечелиха уверено с 4:1, и така се отдалечиха на 6 точки от Манчестър Юнайтед на петото място в класирането.

В 25-ата минута днес резултатът беше открит от Гранит Шака, който получи подаване в наказателното поле от Айуоби и завърши за 1:0. До почивката Сесеньон пропусна две добри възможности за гостите.

В 55-ата минута Лаказет вкара за 2:0 след добра комбинация на Айуоби, Обамеянг и Колашинац и подаване на последния в наказателното поле. В 69-ата минута резервата Камара върна гол за гостите след ниско центриране на Сесеньон.

В 79-ата минута резервата Рамзи вкара за домакините след удар в гредата на Обамеянг и добавка, а крайното 4:1 оформи Обамеянг след слаби действия в защита на гостите при корнер.