Юнайтед разби и Борнемут

Манчестър Юнайтед прие Борнемут в срещата от поредния двадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините победиха уверено с 4:1 след голове на Погба, Рашфорд и Лукаку.

Още в 5-ата минута Погба се разписа на празна врата след изключителна игра от Маркъс Рашфорд, който след поредица от финтови движения се справи с няколко противника и предостави топката на французина за 1:0. В 33-ата минута Андер Ерера центрира висока топка и Погба вкара отново, този път с глава за 2:0. В 45-ата минута преди почивката гол вкара и Маркъс Рашфорд след подаване на Марсиал за 3:0.

В добавеното време преди полувремето обаче Нейтън Аке върна гол за 3:1.

След почивката Ромелу Лукаку се появи на мястото на Маркъс Рашфорд, и именно той вкара последния гол в мача за 4:1, когато беше намерен от Погба в наказателното поле, овладя и не сбърка. В 79-ата минута Ерик Баили беше изгонен директно за грубо влизане с два крака в противник, и това опетни иначе добрата победа на домакините.