Уулвс разби Тотнъм в края (видео)

Тотнъм прие Уулвърхемптън Уондърърс в срещата от двадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Уембли" домакините поведоха в резултата рано чрез красив гол на Хари Кейн, но късни голове от Боли, Хименес и Коста станаха причина за обрат с 3:1 за гостите.

В 22-ата минута днес Кейн получи топка от Сон и напредна от дясно, освободи място за левия си крак и по перфектен начин изпрати топката зад вратаря за 1:0. До почивката гостите почти не погледнаха към вратата на Лорис.

След почивката Уулвс изигра перфектен край на срещата. В 72-ата минута Боли матира Лорис за 1:1. Последва гол на Хименес с удар през краката на Алдервайрелд в 83-ата и гол за Елдер Коста в 87-ата минута с фалцов удар след подаване на Дохърти - 3:1.