Юнайтед с увереност и през Хъдърсфийлд (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Хъдърсфийлд в срещата от деветнадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините отново показаха добра игра при Оле Гунар Солскяер и спечелиха с 3:1 след голове от Матич и Погба на два пъти.

В първата част единствен гол вкара Матич в 28-ата минута, когато след разбъркване в полето той се оказа на най-добра позиция за 1:0.

Във второто полувреме Погба реализира първо в 64-ата минута когато бе намерен от Ерера в наказателното поле за нисък удар в ъгъла за 2:0. В 78-ата минута Погба отново реализира когато бе намерен извън наказателното поле от Лингард и стреля от далеч за 3:0.

В края малко по-почетна загубата направи Занка, който след статично положение и свалена топка вкара от непосредствена близост на Де Хеа за 3:1.