Ливърпул се справи с Уулвс (видео)

Ливърпул гостуваше на Уулвърхемптън Уондърърс в срещата от осемнадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Молиню Стейдиъм" Мохамед Салах блестя за гостите след гол и асистенция за крайното 2:0 за мърсисайдци.

В 17-ата минута при пряк-свободен удар и късо изпълнение Фабиньо достигна до позиция да пусне ниска остра топка за Салах, а той с едно докосване да матира вратаря за 1:0. Уулвс създаваше много неприятности на контраатака, но не успя да материализира положенията си.

Във второто полувреме Ван Дайк вкара за 2:0 в 68-ата минута, когато беше намерен в наказателното поле от Салах. Така на Коледа Ливърпул ще бъде на първото място, а последните четири отбора, които направиха това, достигнаха до титла във Висшата лига.