Тотнъм с лесна победа над Саутхемптън (видео)

Тотнъм прие Саутхемптън в срещата от поредния петнадесети кръг на английската Висша лига. Днес домакините от "Уембли" спечелиха уверено с 3:1 след попадения от Кейн, Лукас Моура и Сон, докато Остин вкара късно за гостите.

Хари Кейн откри резултата днес рано в 9-ата минута, когато Кристиан Ериксен пусна ниска топка на близката греда и нападателят успя да матира МакКарти за 1:0. Последва удар в гредата на Лорис от Хьойберг в 25-ата минута.

След почивката Лукас реализира за 2:0 в 51-ата минута. Попадението дойде след корнер и разбъркване в полето, като Лукас завърши с мощен удар преди бранител да успее да избие топката. Само 4 минути след това Кейн изработи гол за Сон и така сложи точка на спора с 3:0.

След последвалото отпускане Чарли Остин успя да стигне до гол в последната минута на добавеното време.