Уулвс обърна Челси пред своята публика (видео)

Уулвърхемптън Уондърърс прие Челси в срещата от поредния петнадесети кръг на английската Висша лига. Днес момчетата на Маурисио Сари тръгнаха добре, но след гол на Лофтъс-Чийк допуснаха пълен обрат и Уулвс победи с 2:1 за щастие на своите фенове.

В 18-ата минута днес Азар намери Лофтъс-Чийк от ляво и той си освободи място да стреля, топката се отклони от бранител и влетя в мрежата за 1:0. Вилиан пропусна голяма възможност да удвои малко след това.

Във второто полувреме Хименес успя да изравни в 59-ата минута когато бе намерен от Гибсън-Уайт от дясно на наказателното поле. Нападателят стреля с десен крак през Кепа за 1:1. Само 4 минути след това Дохърти центрира перфектно на Диого Йота за пълен обрат с 2:1. До края Сари реагира с Педро, Жиру и Ковачич, но не успя да промени резултата.