Челси се справи с Фулъм

Челси прие Фулъм в срещата от поредния четиринадесети кръг на английската Висша лига. Днес домакините от "Стамфорд Бридж" спечелиха с 2:0 с попадения в двете полувремена от Педро и Лофтъс-Чийк.

Още в 4-ата минута Канте пое топката в една бърза атака и намери Педро в наказателното поле, който си отвори място под ъгъл и стреля за 1:0. Така на почивката за гостите се появиха Айте и Камара за Сесеньон и Йохансен.

Фулъм създаде някои опасности в срещата, но Митрович не успя да достигне до гола, а в 82-ата минута след атака с много подавания Азар изведе Лофтъс-Чийк на чиста позиция и младокът не сбърка сам срещу вратаря за 2:0.

С победата Челси застава на трето място, с точка и мач повече от Тотнъм, на 2 точки зад Ливърпул и 7 зад лидера Манчестър Сити.