Тотнъм се разправи с Челси (видео)

Тотнъм прие Челси в късния съботен суперсблъсък от тринадесетия кръг на Висшата лига. Днес на стадион "Уембли" домакините успяха да поведат с цели три гола преди късен гол за гостите да оформи крайното 3:1.

Още в 8-ата минута домакините излязоха напред когато Кристиан Ериксен центрира от статично положение и Деле Али завърши с глава.

Още 8 минути след това Кейн реализира с удар от позиция извън наказателното поле, при която Кепа не се бе позиционирал добре да спаси не особено опасния му удар за 2:0.

След почивката изключителен гол вкара Сон, който в 54-ата минута пое топката на десния тъч, пробяга цялото разстояние до дузпата през защитата на противника и вкара за 3:0. В 85-ата минута Челси върна само гол когато Азпиликуета подаде перфектно на главата на Жиру за 3:1.