Лукаку се върна и Юнайтед разочарова с Палас (видео)

Манчестър Юнайтед прие Кристъл Палас в срещата от поредния тринадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините посрещнаха след травма своя нападател Ромелу Лукаку, но формата на тима бе различна от тази без острието, с която "червените дяволи" впечатлиха в последните седмици. Така феновете в Манчестър видяха само 0:0.

До почивката днес най-доброто положение бе за гостите и Ван Анхолт при една контра. Смолинг се приближи до попадение за Юнайтед с удар с глава, а Палас пострада и с отменен гол.

В 57-ата минута и гол на Манчестър Юнайтед бе отменен заради засада на Лукаку. Последваха спасявания на Де Хеа на два пъти в 63-ата минута, като до края и в двете врати гол не падна. В края на срещата се чуха и освирквания от домакинската публика.