Ливърпул с три в Уотфорд (видео)

Ливърпул гостуваше на Уотфорд в срещата от тринадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Викъридж Роуд" гостите успяха да победят с 3:0 с попадения във второто полувреме на Салах, Арнолд и Фирмино.

До почивката домакините се държаха много добре и пресираха противника при всяка възможност. Фостър спаси и няколко положения пред нападението в червено.

В 67-ата минута днес резултатът бе открит от Мохамед Салах когато Мане бе намерен добре от ляво от Фирмино и върна за Салах, който спокойно вкара за 1:0.

В 76-ата минута Трент Александер-Арнолд реализира за 2:0 след удар с десния крак от пряк-свободен удар. В 82-ата минута Джордан Хендерсън получи втори жълт картон в мача и напусна играта при ненужно нарушение срещу Капу.

Точно в 90-ата минута за крайното 3:0 вкара Фирмино след като добави при спасен удар на Мане.