Салах и Шакири потопиха последния (видео)

Ливърпул прие Фулъм на своя "Анфийлд" в срещата от поредния дванадесети кръг на английската Висша лига. Днес домакините успяха да победят последния в класирането с 2:0 след попадения на името на Мохамед Салах и Жердан Шакири.

Салах имаше ранен шанс да открие резултата, но в 15-ата минута не успя да матира Рико, малко след добро положение и пред Шакири. Домакините владяха топката близо 80% от времето в първата част, като имаха няколко опасни възможности.

В 40-ата минута Митрович вкара за гостите, но голът бе отменен поради засада. Така минута след това след бърза контра Арнолд пусна топка от дясно и Салах спринтира в полето за удар през Рико за 1:0.

В 53-ата минута след бърз корнер Робертсън намери с добро центриране Шакири за удар от воле и 2:0.

С този гол головата разлика на Фулъм стана -20, което е второто най-лошо подобно постижение в историята на Висшата лига на този етап.