Азар се върна с асистенция и победа над Палас

Челси прие Кристъл Палас в срещата от поредния дванадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Стамфорд Бридж" домакините спечелиха с 3:1 и липсващият в последните две срещи за тима Еден Азар се върна и появи като резерва.

В 32-ата минута днес резултатът бе открит когато Педро напредна и опита да стреля на два пъти. Топката обаче попадна на пътя на Мората и той довърши атаката за 1:0. 3 минути след това гол на Вилиан бе отменен поради засада.

В 53-ата минута Таунсенд изравни резултата след добра контра и удар със слабия му крак, който не остави шансове на Кепа за 1:1.

Мората вкара втори гол в мача в 65-ата минута след пряк-свободен удар на Азар, който намери испанеца. В 70-ата минута 3:1 оформи Педро след ниско центриране на Алонсо от ляво и това  бе всичко за успеха на момчетата на Маурисио Сари.