Юнайтед обърна Нюкасъл от два пасив

Манчестър Юнайтед прие Нюкасъл Юнайтед в срещата от осмия кръг на английската Висша лига. Днес домакините от "Олд Трафорд" тръгнаха много лошо в срещата с два ранни допуснати гола, но с вдъхновяващо второ полувреме и правилни смени Жозе Моуриньо може би запази работата си начело с победа с 3:2.

В 7-ата минута днес Кенеди откри за гостите, изведен перфектно в коридор сам срещу Де Хеа за 1:0. В 10-ата минута Муто вкара в дебютния си мач след добро завъртане с човек на гърба в наказателното поле и удар до Де Хеа за 2:0.

Жозе Моуриньо реагира с включването на Мата за Баили в 21-ата минута, а на почивката Фелаини смени МакТоминей. В 68-ата минута Алексис Санчес се появи за Рашфорд.

Така в 70-ата минута Мата реализира красиво от пряк-свободен удар, спечелен от Марсиал за 2:1. В 76-ата минута 2:2 оформи Марсиал след двойно подаване с Погба, който го изведе на добра позиция с пета, а крайното 3:2 оформи Алексис Санчес в 90-ата минута с глава след центриране на Йънг.