Уест Хем надигра Манчестър Юнайтед

Уест Хем Юнайтед прие Манчестър Юнайтед в срещата от седмия кръг на английската Висша лига. Днес на "Лондон Стейдиъм" домакините спечелиха уверено с 3:1, надигравайки "червените дяволи" след голове от Фелипе Андерсон, Марко Арнаутович и автогол на Виктор Линдельоф, докато Рашфорд се разписа за гостите.

Още в 5-ата минута днес резултатът бе открит когато Сабалета напредна от ляво и пусна ниска успоредна топка, а Андерсон завърши красиво с пета през Де Хеа за 1:0. В 23-ата минута Лукаку нацели гредата след удар с глава при подаване на Йънг.

Точно преди почивката резултатът стана 2:0 след корнер, при който топката достигна до Ярмоленко, а той стреля, топката се отклони от Линдельоф и прехвърли Де Хеа.

В 71-ата минута Юнайтед върна гол след корнер на Шоу, който постави топката на близката греда за Рашфорд и 2:1. Почти мигновено Уест Хем върна аванса си от два гола когато Ноубъл пусна извеждаща топка за Арнаутович през средата на защитата и той не сбърка сам срещу вратаря за крайното 3:1.