Юнайтед и Уулвс равни

Манчестър Юнайтед прие Уулвърхемптън Уондърърс в срещата от поредния шести кръг на английската Висша лига. След добро първо полувреме и не толкова добро второ за домакините, двата тима се разделиха при 1:1 след голове от Фред и Мутиньо.

В 18-ата минута днес Фред откри резултата след изключително добра игра на Пол Погба, който при една избита топка я омекоти по брилянтен начин на пътя на бразилеца за нисък удар и 1:0. Точно преди почивката Фред бе близо до това да удвои, но Патрисио извади една негова топка от ъгъла на вратата.

В 53-ата минута Мутиньо върна гол за гостите когато бе намерен около дъгата и изпрати кълбото мощно в ъгъла на вратата за 1:1. До края гостите се прибраха в своята половина и не позволиха на съперника чисти положения.