Ливърпул надви десет от Палас

Кристъл Палас посрещна Ливърпул в срещата от втория кръг на английската Висша лига. Днес на "Селхърст Парк" гостите успяха да победят с 2:0 след гол от дузпа на Джеймс Милнър преди почивката и на Мане в добавеното време. Към края на срещата домакините останаха и с човек по-малко след изгонване на Уан Бисака.

Точно преди последния сигнал днес Мохамед Салах спечели дузпа срещу Сако и Джеймс Милнър реализира спокойно от бялата точка за 1:0 в полза на Ливърпул. По-рано в срещата близо до гол бе Таунсенд с един прекрасен удар от далеч, но горната греда лиши крилото от гол за Палас.

След почивката Салах бе активен за госите и отново той успя да спечели нарушение срещу последния човек в защитата Бисака в 78-ата минута, с което доведе и до директното му изгонване. Така в 93-ата минута при една бърза контра Салах изведе Мане и сам срещу вратаря той не сбърка за 2:0.