Ришарлисон стартира с два гола

Уулвърхемптън Уондърърс прие Евертън на своя "Молиню Стейдиъм" в срещата от първия кръг на Висшата лига днес. Новото попълнение на гостите Ришарлисон блестя в срещата, реализирайки два гола в мача, завършил при 2:2, дори след като отборът му остана с човек по-малко в първото полувреме.

Крилото откри резултата в 17-ата минута когато след центриране на Бейнс той се оказа на правилното място за 1:0 от непосредствена близост.

В 44-ата минута Фил Ягиелка бе изгонен директно след спорно нарушение, а от пряк-свободния около дъгата Рубен Невес вкара прекрасен гол за 1:1.

Във втората част отново Ришарлисон вкара за 2:1 в 67-ата минута, навлизайки по диагонала и стреляйки ниско в далечния ъгъл, а Раул Хименес в 80-ата минута реализира след центриране на Невес за крайното 2:2.