Ливърпул се изложи в края с УБА (видео)

Уест Бромич Албиън прие Ливърпул в срещата от поредния тридесет и пети кръг на английската Висша лига. Днес Ливърпул поведе с 2:0 на "Дъ Хоутърнс" преди за 10 минути в края домакините да се върнат до 2:2 и да спечелят точка.

В 4-ата минута Дани Ингс откри резултата с първия си гол от месец октомври 2015-та година. До почивката и от двете страни имаше възможност за голове.

Във второто полувреме Салах реализира за 2:0 в 72-ата минута, изравнявайки рекорда за най-много голове в кампания от 38 мача във Висшата лига. 31 гола имат още Алан Шиърър през 95-96, Кристиано Роналдо през 07-08 и Луис Суарес през 13-14 в историята.

В 79-ата минута Джейк Ливърмор вкара за 2:1 в една ситуация, в която гостите не успяха да изчистят топката. Последва попадение на Рондон в 88-ата минута за 2:2.