УБА надви Юнайтед и донесе титла на Сити (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Уест Бромич Албиън в срещата от поредния тридесет и трети кръг от английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините пропуснаха много възможности за попадение, лишени и от качествените намеси на Бен Фостър на вратата на Уест Бром, като във втората част единствен гол на Джей Родригес доведе до победата с 1:0 на гостите.

До почивката най-доброто положение може би бе за Джейк Ливърмор, чийто удар бе спасен от Давид Де Хеа. Фостър пък спаси положения пред Ромелу Лукаку и Алексис Санчес.

В 73-ата минута УБА стигна до гол след корнер, когато Матич не игра добре с топката и Родригес завърши от близо за 1:0.

Този двубой сложи край на битката за титлата официално, след като математически до края на кампанията Манчестър Сити не може да бъде застигнат от никой отбор на върха в класирането.