Салах разби Уотфорд с 4 гола и асистенция (видео)

Изключително шоу на Мохамед Салах предложи срещата между Ливърпул и Уотфорд на "Анфийлд" от поредния тридесет и първи кръг на английската Висша лига. Египтянинът вкара 4 попадения в мача и асистира за гола на Фирмино в двубоя.

Още в 4-ата минута Салах откри когато получи топката от Мане и действа хладнокръвно за 1:0. С това попадение Салах изравни историческия рекорд на Фернандо Торес за голове в дебютен сезон за Ливърпул (Торес вкара 33 във всички турнири през 07/08).

Салах обаче не спря до тук и подобри рекорда в 43-ата минута след топка на втора греда от Робертсън за удар от непосредствена близост и 2:0.

В 49-ата минута Салах пусна ниска топка за Фирмино и 3:0. Хетрикът на Салах бе факт в 77-ата минута когато срещу трима той запази топката и стреля далеч от вратаря за 4:0.

В 87-ата минута египтянинът вкара за 5:0 и така стана първият човек с 4 гола в един мач за Ливърпул от Луис Суарес през декември 2013-та срещу Норич.