Клоп: Имаме пробойни, които трябва да запълним

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира поражението с 2:1 от Манчестър Юнайтед в мач от 30-я кръг на Висшата лига на Англия.

"Трябва по-добре да се браним в ситуациите, които доведоха до голове. Във всеки момент може да загубиш въздушна битка или сблъсък с Лукаку, но имаме пробойни и трябва да ги запълним.

Двата гола на Юнайтед направиха мача труден. Имахме добри положения, в два епизода през първото полувреме можехме по-добре да завършим атаките. Не вкарахме през първата част и за това се наложи да догонваме съперника след почивката. А това е трудно да го направиш срещу отбор като Манчестър Юнайтед.

В ситуацията с Фелайни и Мане имаше чиста дузпа, в такива ситуации трябва да се взимат правилни решения. Всичко опира до резултата, а ние загубихме", заяви Клоп.