Пелегрино: Вярвам, че Саутхемптън ще оцелее

Мениджърът на Саутхемптън Маурисио Пелегрино сподели мнение поражението с 2:0 от Ливърпул в мач от 27-я кръг на Висшата лига на Англия, а също така изрази увереността си, че тимът няма да изпадне в Чемпиъншип след края на сезона.

"Трудно стана след бързия гол. Мисля, че доминирахме през първото полувреме, създадохме отличен момент. Но след втория допуснат гол загубихме своята увереност. Лед почивката вече не можехме да реагираме на тава ситуация.

Що се отнася до това, дали Саутхемптън ще запази мястото си в елита, аз съм убеден, че това ще се случи. Пред нас има още много мачове. Ние трябва да се възстановим в психологически план. Във футбола всичко може да се промени за една или две седмици", заяви Пелегрино.

Напомняме, че след 27 мача "светците" се намират на 18-то място в таблицата за класиране.