Уотфорд унижи Челси в края (видео)

Уотфорд посрещна Челси на своя "Викъридж Роуд" днес в последната среща от двадесет и шестия кръг на английската Висша лига. Днес след изгонване на играч на гостите "стършелите" стигнаха до победа с 4:1.

Уотфорд започна с няколко опасни атаки и шансове за гол. В 30-ата минута Бакайоко бе изгонен за Челси за втори жълт картон след нарушение срещу Ришарлисон. В 41-ата минута Куртоа извърши нарушение срещу Деулофеу и това бе дузпа, вкарана от Дийни за 1:0.

В 82-ата минута Еден Азар върна гол с фалцов удар от далечна дистанция, но последваха изключителни минути за домакините. В 84-ата минута Янмаат премина през няколко човека, размени подаване с Перейра и завърши за 2:1. Последва гол на Деулофеу в 88-ата минута, а Перейра оформи 4:1 в 91-ата.