Драма между Ливърпул и Тотнъм на Анфийлд (видео)

Ливърпул посрещна Тотнъм в срещата от поредния двадесет и шести кръг на английската Висша лига. Днес на "Анфийлд" домакините поведоха рано, но малко преди края на срещата шпорите се върнаха в мача след гол на Уаняма, преди Хари Кейн да пропусне и дузпа и да даде възможност отново Салах да вкара в добавеното време за 2:1. Това обаче не бе всичко и Кейн получи шанс да вкара отново от бялата точка за 2:2.

Салах откри резултата още в 3-ата минута когато Дайър върна неразчетено назад и египтянинът се възползва за 1:0. В първата част нападението на гостите почти не създаде положения.

В 80-ата минута резервата Уаняма върна гол за 1:1. Последва изключителна драма в края след като Кейн си спечели дузпа в 85-ата минута, която изпълни сам и пропусна. В 91-ата минута Салах отново реализира за 2:1, но Ван Дайк стана причина Ламела да спечели нова дузпа и Кейн този път бе точен в 96-ата минута за 2:2.