Бърнли взе точки от Ман Сити (видео)

Бърнли посрещна Манчестър Сити в срещата от поредния двадесет и шести кръг на английската Висша лига. Днес на "Търф Моор" гостите очаквано владееха инициативата и поведоха в резултата, но късен гол от Гудмундсон върна статуквото за крайното 1:1.

В 22-ата минута днес Данило вкара изключително попадение с удар от далечна дистанция когато му бе оставено голямо пространство пред наказателното поле за 1:0. До почивката Сити владееше нещата и имаше още положения за гол.

Във втората част и двата тима пропуснаха добри възможности, а в 82-ата минута Гудмундсон вкара след центриране на Лоутън на втора греда за 1:1. Така Сити застава с 16 точки пред преследвачите си на първо място преди останалите срещи от кръга.