Борнемут обърна Арсенал без Санчес (видео)

Борнемут посрещна Арсенал в срещата от поредния двадесет и трети кръг от английската Висша лига на своя "Виталити Стейдиъм". Днес гостите поведоха в срещата чрез Белерин, но Уилсън и Айби във втората част оформиха пълен обрат за домакините и победа с 2:1.

До почивката в липсата на Йозил и Санчес, Уелбек и Айуоби не успяваха да създадат достатъчно за гостите. И двата тима имаха шансове за гол, такъв не бе вкаран.

В 52-ата минута Белерин откри резултата когато навлезе по диагонала след подаване от Айуоби и успя да вкара през Бегович, който отрази удара, но не достатъчно добре - 1:0.

В 70-ата минута Уилсън реализира при подаване на Фрейзър след слаби действия на Чех и резултатът стана 1:1. 4 минути след това Айби направи резултата 2:1 когато завърши от удобна дистанция.