Спорни голове в победата на Арсенал над Тотнъм (видео)

Арсенал посрещна Тотнъм в срещата от поредния дванадесети кръг на английската Висша лига. Днес на стадион "Емирейтс" домакините надиграха своя съперник, като победиха с 2:0 благодарение на голове от Шкодран Мустафи и Алексис Санчес. И двата гола обаче бяха отбелязани при спорни обстоятелства.

В 35-ата минута днес Давинсон Санчес успя да играе с топката срещу Алексис Санчес в полето на гостите, но Майк Дийн отсъди нарушение за чилиеца. В последвалата ситуация Йозил центрира на Шкодран Мустафи за гол с глава, като защитникът пък се намираше в позиция на засада за 1:0.

В 41-ата минута пък Лаказет бе изведен в засада зад защитата на Тотнъм, като той центрира на Санчес за 2:0.

През втората част голове не паднаха, като Почетино се лиши и от Али и Кейн поради тяхното неоптимално ниво на издръжливост в момента.