Кейн би рекорд на Кристиано в нова победа на Тотнъм (видео)

Хъдърсфийлд прие Тотнъм за ранната среща от поредния седми кръг на английската Висша лига. Днес гостите победиха убедително с 4:0 своя домакин след изключително представяне на Хари Кейн и Бен Дейвис за шпорите.

Хари Кейн откри резултата още в 9-ата минута когато бе изведен от Трипиър. Последва гол на Бен Дейвис в 16-ата след добро включване в наказателното поле, преди Кейн да оформи 3:0 в 23-ата минута. В самия край на срещата Дейвис асистира за последния гол в срещата на Сисоко.

Двата гола на Кейн обаче означават, че той достигна до 84 попадения в кариерата си във Висшата лига в 123 срещи. По този показател Кейн показва по-добра статистика от Кристиано Роналдо, който стигна 84 гола след 196 срещи.