Челси и Уотфорд си вкараха седем

Челси посрещна Уотфорд за срещата от поредния тридесет и седми кръг на английската Висша лига. Днес на "Стамфорд Бридж" домакините успяха да вкарат 4, но и да получат 3 гола в една експериментална постройка на Антонио Конте. Гол отбеляза Джон Тери в последната си домакинска среща за клуба.

Капитанът Тери откри резултата в 22-ата минута когато бе на правилното място след разбъркване в наказателното поле. 2 минути след това Етиен Капу изравни след грешка на Тери в защита за 1:1. В 36-ата минута след корнер топката бе избита до дъгата и Сезар Азпиликуета, който стреля през много защитници за 2:1.

След почивката Мичи Батшуай направи 3:1 след подаване на Нейтън Аке на празна врата. Отново след 2 минути гостите върнаха гол чрез Янмаат и страхотна атака с подавания за 3:2. В 74-ата минута Стефано Окака изравни за 3:3 след нисък удар през Бегович.

В 88-ата минута обаче Сеск Фабрегас донесе победата когато Канте открадна една топка и намери Вилиан за асистенция на испанеца след удар в долния ляв ъгъл - 4:3.