Плимут издейства преиграване с Ливърпул (видео)

Ливърпул прие Плимут Аргайл в срещата от третия кръг на ФА Къп. Днес двата отбора не успяха да си вкарат за крайното 0:0, което ще изпрати срещата в преиграване на "Хоум Парк" в Плимут. И от двете страни днес имаше положения, които можеха да определят победител, като включването на титулярни играчи в края от Клоп не помогна на домакините.

До почивката Ливърпул играеше перфектно и само голът липсваше. Плимут се бранеше глухо, като най-доброто положение до тук падна пред Уудбърн, чийто удар бе спасен от МакКормик.

След почивката Ливърпул продължи да пресира, а Оджо пропусна рано в полувремето. В 63-ата минута Стъридж се появи за Емре Чан, а малко след това Фирмино и Лалана замениха Уудбърн и Ехариа. До края Стъридж пропусна да се разпише, а в 85-ата минута Плимут бе близо до шокиращ гол когато Жервис излезе сам срещу вратаря и не намери целта.