Венгер: Какво можем да направим срещу два гола от засада?

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер подложи на критика работата на съдиите в мача с Манчестър Сити от 17-я кръг на Висшата лига на Англия.

"Разбира се, аз съм разстроен и разочарован. Проведохме добро първо полувреме и ги награбихме в началото. Днес допуснахме два гола от засада, с това е трудно да се примириш. Вторият гол дойде след петметрова засада. Мисля, че се случват много лоши съдийски решения. Мачът и така е труден, а съдиите вземат решения срещу нас. Те са професионалисти, ние сме професионалисти, а ние трябва да отговаряме за своите грешки. Първият гол им даде надежда. След това, в продължение на 20-25 минути имахме проблеми. От Евертън загубихме заради статични положения, а сега не ни провървя - какво може да се направи с голове от засада? Поизморихме се, защото 4 от последните пет мача проведохме навън", заяви Венгер.